Home Pobierz demo enova365
Pobierz demo

Aby pobrać wersję demo programu enova prosimy kliknąć w poniższe logo enova.


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów technicznych prosimy o kontakt pod numerami telefonów dostępnymi w zakładce kontakt.

Chętnie odpowiemy na pytania oraz pomożemy Państwu w Instalacji!

Informacje dotyczące instalacji wersji demo

System zostanie zainstalowany automatycznie po uruchomieniu pliku instalatora. Program poprosi o wskazanie wersji systemu, która ma zostać zainstalowana (złota lub srebrna).
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przetestowaniem systemu zarówno w wersji srebrnej jak i złotej, po dokonaniu poprawnej instalacji, zawsze będzie istniała możliwość stworzenia kolejnej bazy danych o dowolnej wersji licencyjnej (srebrnej lub złotej). 
System enova zostanie zainstalowany domyślnie z jedną bazą danych o nazwie `Nowa Firma`i będzie to baza w wersji wybranej podczas instalacji systemu enova. W celu stworzenia kolejnej testowej bazy danych, proszę w menu >  plik wybrać polecenie Nowa baza MS SQL, (w tym miejscu można zmienić nazwę nowej bazy danych z`Nowa Firma` na dowolną inną, ale nie jest to konieczne) a następnie wybrać OK. System ponownie zapyta Państwa, która z wersji systemu ma zostać zainstalowana.