Home Wdrożenia systemu enova
Wdrożenia systemu Enova - Complexsystem.pl

Wdrożenia jednego z najlepszych systemów klasy ERP - Enova

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem firmy Soneta Sp. z o. o. producenta systemu Enova. Wdrażamy wszystkie dostępne moduły oraz wersje systemu.

      
Complex System jest autoryzowanym Partnerem firmy Soneta Sp. z o. o. producenta systemu enova w zakresie sprzedaży i wdrożeń systemów enova. Wspieramy naszych Klientów w wyborze i dostosowaniu odpowiednich rozwiązań systemowych, sprzętowych i finansowych, optymalnych dla specyfiki ich działalności. Nasze wdrożenia realizujemy zgodnie z przyjętą przez nas metodyką wdrożeniową, stworzoną w oparciu o sprawdzone rozwiązania oraz nasze doświadczenia. W prowadzonych projektach staramy się jak najlepiej odzwierciedlić aktualny model działania firmy w nowym systemie informatycznym, ale także proponujemy pewne sprawdzone rozwiązania które przyniosą Klientowi konkretne korzyści. Wszystkich klientów traktujemy indywidualnie. Klientom, którzy użytkują już wdrożone systemy, proponujemy powdrożeniowe usługi serwisowe, które często pozwalają obniżyć koszty związane z obsługą systemu informatycznego w firmie. Jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze ceny w Krakowie. W zależności od potrzeb Klienta dobieramy taki pakiet usług, który będzie dla niego optymalny. Nasza oferta nie ogranicza się do uruchomienia systemu. Jeśli jest taka potrzeba dostarczamy naszym Klientom niezbędny sprzęt oraz oprogramowanie dodatkowe. Mamy podpisane umowy partnerskie z wyspecjalizowanymi firmami oferującymi rozwiązania dedykowane.

Cennik usług

Wdrożenie/serwis oprogramowania enova:

- 1 godzina - od 120 zł netto

Prace programistyczne oraz modyfikacje wydruków w technologii ASP

- 1 godzina - od 120 zł netto

Dojazd do Klienta:

- Na terenie Krakowa i Nowego Sącza  - 30 zł netto

- Poza terenem Krakowa i Nowego Sącza – 1,00 zł netto za kilometr.


Wszyscy Nasi Klienci mają dostęp do pomocy telefonicznej oraz naszego systemu obsługi zdalnej. Dodatkowo udostępniamy login oraz hasło do naszej strony internetowej poświęconej systemowi enova.

Zapewniamy również za pośrednictwem naszych serwisów między innymi dostęp do aktualnych wersji oprogramowania, aktualnej dokumentacji programu.